logo

Penis Büyütme

 Penis Kelimesinin anlamı latincede kuyruk demektir. Penis içerisinde uzunlamasına süngerimsi bir doku yer almaktadır, içerisinde idrar ve meninin geçtiği kanalı içeren bir erkeklik organı. Cinsel heycan ile beyin bu organın içinde bulunan süngerimsi dokuların içerisine kan pompalar ve penis sertleşmeye başlar ve cinsel birleşmeye hazır hale gelmektedir. Penis serleşerek enine ve boyuna büyür.

Penis Büyütme Rehberini İncelemek İçin Tıklayın.

Ergenliğe ulaşmış olan erkeklerin penisi ortalama uzunluğu gevşek haldeyken 5-8 cm arasında olur. Sertleşme halinde ise ortalama uzunluğu 14 cm boyutunda olur. Bu bilinen boyutlar kişiden kişiye değişim göstermektedir, bazı kişilerde uzun boylu yada kısa boylu olması farketmez, deri rengi hiç bir zaman farklılık göstermez beyaz insan yada zenci olması penis boyutunu değiştirmez 11-18 cm arasında olmaktadır. Ayrıca penisin normal durumu ile sertleşme durumunda farkllık gösterebilir. Yani kalın olan penis sertleştiği zaman daha büyük olmayabilir.

Bütün erkekler penisinin boyutu hakkında yakından ilgilenirler. Bu erkeklik gücü haline gelmiş ve güç sembolü olarak nitelendirilmektedir. Erkekler cinsel organı ile herdaim gurur duyarlar. Erkeğin cinsel arganına verilen güç soyunması ile beraber korkunç biryarışa girmekle beraber boyutu ve gücü simgeleyen bu organ yegane güvencesidir. Gören kadının kıyaslaması ile cinsel organı iri boyutlarda olmayan erkek için sonun başlangıcı diyebiliriz. Erkeklerin arasında penis boyutu rekabetin bir trajediye dönüşmesi cinsel kimliğinin bu organa indirgenmesinden kaynaklanır.

Ama seks’te veya peniste değil önemli olan penisin boyu değil işlevi önemlidir. Sizin penisinizle yapabildiklerinizin yanında duygularınızıda birleştirmeniz en önemli etkendir. İri bir penisiniz olacağına sertliğini daha uzun süre tutabilen küçük penisinizin olması daha avantajlıdır. Büyük penis 18 cm büyük olması kadına ilişki ısrasında zevk vermesinden daha çok acı verir.

Tabi ki ebat, normalin altında olması cinsel ilişki sırasında sorun yaratabilecek hem de psikolojik yönden erkeklerde daima sorun yaratacaktır. Normalin altındaki penislerde yapılabilecek ameliyat teknikleri sayesinde penis boylarının uzatılabilmesi ve ince penislerin çeşitli yöntemler ile kalınlaştırılabilmektedir. Başarılı ameliyatlarda olması ile başarısız sonuçlarında olduğu belirtilmektedir. Bu durum hastadan hastaya değişmektedir. Ülkemizde ise buna benzer bir çok ameliyat yapılmaktadır. Bu tür ameliyatların herkese olmadığı ve gerekli olan kişilerde uygulanmaktadır.

Bu arada piyasada satılan penis büyüttüğünü idda edilen vakum pompaların şu ve bu gibi metodlar gerçek dışı ve kandırmacadan başka bir şey değildir, hiç bir faydası yoktur. Bu penis büyütücü vakum pompalar büyütmek bir yana penis sertliğini tutan kapakçıkların ters basınç sonucu zarar vermekte ve sertleşme problemi yaşanmaktadır, bu yüzden kullanılması kesinlikle zararlıdır.

İnsan vücudunda ki uzuvların eller, gözler, ve testisler gibi her biri aynı orantıda değildir, mutlaka arada farklılıklar vardır. Bütün insanlarda yapıları ve organları dış görnüşü ve işlevleri sırasında farklılık göstermektedir, bu farklılıklar bazen çok fazla bazende çok az olabilir. Penis bildiğiniz gibi bir erkek cinsel organı olmakla spermlerin yani meni ve ersuyu olarak bilinmekte bu kadının vajenenin derinliklerine bırakma görevi vardır, bu görev sırasında kişiye zevk yani haz vermektedir.

Penislerde hem kalınlık olarak hem de uzunluk olarak kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Her bir penis şekil olarak kalem gibi doğru değildir ve düzgün sınırlara sahip değildirler. Bu fark kişiden kişiye değişmektedir bazılarında aşağıya doğru bazılarında yukarıya dğru bazılarıda yana doğru eğiktir. Bazılarında ise sağa sola eğik olmakla birlikte aşağıya yada yukarıya doğru eğiklik vardır.

Budurumdan dolayı cinsel ilişki sırasında ilişki kurmanızı engelliyor ise veya partneriniz yada siz acı çekiyorsanız düzeltilmesi gerek bir sorundur. Bir diğer sorun ise penisinin eğriliğinden dolayı yani görüntüsünden rahatsız olur ise bu yüzden soyunmaktan veya ilişkiye girmekten kaçınıyorsa bu da düzeltilmesi gereken bir sorundur.

Penis Büyütme Rehberini İncelemek İçin Tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Penis Büyütme Teknikleri Yalan mı? başlıklı makalemizde doğal penis büyütme, doğal yollarla penis büyütme teknikleri ve doğal yöntemlerle penis büyütmek hakkında bilgiler verilmektedir.

Siteye Git

Review Summery

Penis Kelimesinin anlamı latincede kuyruk demektir. Penis içerisinde uzunlamasına

This post was written by