logo

Penis Büyütme Teknikleri

 Bir çok erkek daha uzun bir penis ister, ama bunların çoğunluğu bu sorunu kabul etmek için mümkün değildir. Ama bu arada içten içe nasıl ve ne kadar uzatabileceğini düşünmektedirler. Son 20 yılda, insanlar kişisel görünümüne dair davranışları değiştirme dürtüsü sergilemektedirler.

21. yüz yılda hem kadınlar hemde erkeklerin estetik müdahaleye başvurmaları yaygınlaştı. Eğer bir kadın özgüvenini arttırmak için göğüs büyütme yani silikon göğüs taktırıyorsa, aferin ona diyebiliriz. Eğer obez olan kişiler yağ aldırmayı can sıkan bir diyet programına değişiyor ise bu onun seçimidir.

Penis Büyütme Rehberini İncelemek İçin Tıklayın.

Penis boyu konusunda mutlu olmayan erkeklerin durumu da pek bisit bir durum değildir diyebiliriz, penisin boyutu konusunda bir sorun olduğunu düşünen erkekler için bu durumun yeterince zor olduğunu düşünebilirsiniz. Hele bu durumu partnerine, ailesine ve arkadaşlarına aıklaması işleri dahada çıkılmaz bir hale sokar. Bir arkadaşınızdan şunları duyduğunuz oldumu ” Ya benim penisim küçük galiba” diye bir şey duydunuz mu acaba! Aynen öyle diyebiliriz.

Hiç olmadı değil mi? Her gün bu işi yapan bir doktora gidip sorununuzu ona anlatmak, sevdiğiniz birine anlatmak daha kolay bir yöntemdir. Ama hiç söylememekten daha iyi olur ve büyük bir adım atmış olursun. Yüksek masraflardan dolayı bu süreç içerisinde sır olmaktan Aynen öyle! Hiç olmadı böyle bir şey. Her gün bu işi yapan bir doktora gidip sorununuzu anlatmak, sevdiğiniz birine anlatmaktan daha kolaydır. Ama yine de büyük bir adımdır. Ve yüksek masrafları takip eden uzun iyileşme dönemi bunu sır olarak saklamayı da zorlaştırıyor.

Peki şöyle bir karar alabilirsiniz, operasyon yerine, penis büyütme teknikleri özel masaj tekniği. Ortadoğu’da kulanılmaya başlanmış bir teknik. Günde 20 dakikalık egzersiz uygulayarak, yarı ereksiyon halde olan penisinizin dibinden başlayarak uygulanan ‘sağma’ tekniğine benzer şekilde, kanın penisin başına doğru akmasını sağlayan bir yöntem ile uygulanmaktadır. Kulağa eğlenceli geliyor, diyebiliriz. Bu teknik kesinlikle kabul edilebilir bir yöntem. Nedeni ise neden banyoda 15 dakika fazla durdunuz diye soran olmaz, açıklamak zorunda değilsiniz.

Hatta şaşırtıcı bir şekilde büyüme sağlandığı kanıtlanmış bir olay olarak görülebilir. Denemek için diğer yöntemlerde var, piyasada rahatlıkla bulabileceğiniz penis büyütme cihazları gibi. Genelde çoğunluğu ucuz ve kalitesiz ürünler gibi bazılarıda etkili diyebiliriz onlarıda bulmak zordur. Bazı penis büyütme cihazlarında 4 cm gibi büyüme ve kalınlaşma sağlandığı biliniyor. Buna benzer ürünler mahremiyet konusunda da yardımcı oluyor.

Penis büyütme yöntemlerini doğal yollarla büyütmek popüler olan bir yöntem haline gelmiştir. Penis büyütmenin daha popüler hale gelmesinden dolayı, belki de beraberinde getirdiği utanma duygusu ile azalması ve daha büyük penis istekleri açık bir şekilde ifade edeceklerdir. Ama erkekler bu gereksiz ön yargıdan dolayı yani mahremiyet düşüncelerinden kurtulmaları gerekiyor, penis büyütme artık doğal yötemler ile daha kolay.

BÜYÜK OLMASINDAN GURUR DUYACAKSINIZ.

Penis Büyütme Rehberini İncelemek İçin Tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Penis Büyütmek başlıklı makalemizde doğal penis büyütmek, doğal yöntemlerle penis büyütmek ve penis büyütmek hakkında bilgiler verilmektedir.

Siteye Git

Review Summery

Bir çok erkek daha uzun bir penis ister, ama bunların çoğunluğu bu sorunu kabul etmek için mümkün değildir

This post was written by

2 Responsesso far.

  1. osman dedi ki:

    penisim yeterince uzun ve kalın değil en kısa zamanda büyümesini istiyorum bana acil yardımcı olur musunuz ?yardımlarınızı bekliyorum.

    teşekkürler…

    • Peniz Geliştirme Uzmanı dedi ki:

      buradaki ürünü incelemeni tavsiye ederim ayrıca daha hızlı sonuç veriyor.