logo

Penis Büyütme Egzersizleri

 Penis büyütme teknikleri hakkında çok fazla bilgisi olmayanlar için şunu söylemek gerekirse bazı kaynaklara göre penis büyütme egzersizleri binlerce yıl önce orta doğuda keşfedildiğini bilmeniz gerekmektedir. Bu egzersizleri penis boyutunu arttırmak için bir çok erkek tarafından binlerce yıl kullanılmış oldukları bir yöntem. Peki bu gerçekten işe yarıyor mu? Egzersiz ile penis boyutunun arttırma basitçe mümkün olmadığını mutlaka duymuş yada okumuşsunuzdur. Farkında olmasanız dahi bir çok vicdansız firma tarafından defalarca anlatılarak bizlere pahalı ve yararsız ürünleri satmaktadırlar.

Penis Büyütme Rehberini İncelemek İçin Tıklayın.

Gerçek olan şudur ki 70 yıllarda tıbbi doktorlar tarafından penis büyütme egzersizlerinin bir yarar sağlayıp sağlamadığını öğrenmek amacı ile başlatılan araştırmalarda gösteriyor ki egzersizler düzenli bir şekilde yapıldığında penis boyutunda artma gözlemlenmiştir. Diğer bir yararı ise partnerinizle birlikte olurken yatakta daha dayanıklı ve uzun süren bir ilişki yaşamaktadırlar. Boşalma sürenizinde uzun kalmasını sağlamakta ve boşalma durumunuzu kontrol altında alabilmektedir. Yapılmış olan bir çok test de sertleşmede düzgün bir şekilde sağlanması ile prostat rahatsızlığının önlendiğini ileri sürülmektedir.

Erkeklerin penisi 3 bölümden oluşmaktadır, bunların ikisi geniş birisi ise küçüktür. Erkek cinsel birleşmeden önce uyarıldığında geniş olan kısımlar kan ile dolmaya başlar ve sertleşmeyi gerçekleştirir. Penisinizin durumunu yani anatomisi ile bu bu başlıkta daha fazlasını bulabilirsiniz. Penisinizin geniş kısımları kanla dolar ve maksimum boyutuna ulaşır, penis egzersizleri ise bu kısımları kademeli olarak geliştirir daha fazla kan tutması sağlanır. Dolayısıyla penisinizin büyümesini ve uzamasını sağlar, sonuç olarak bir kaç hafta ile 2 – 3 ay arasında penisinizde gözle görünen bir uzama görünür. Bu uzama sonucunda 2,5 cm ile 7 cm arasında uzar ve kalınlaşmasına neden olur.

Çoğu erkeğin korkulu rüyası diyebiliriz küçük penis sahibi olmak, bazı kişiler tarafından büyüklüğü değil işlevselliği önemlidir diyenler var. Bir çok kadın tarfından küçük diye sorun yaşayanlar var uzun ve kalın olması zevkin doruğuna çıkarır diye düşünen kadınlar var kararı kendiniz verin.

Küçük penisle bir ömür boyu yaşamak mı istersiniz? Yoksa daha uzun ve daha kalın bir penisiniz olsun ister misiniz?

Penis Büyütme Rehberini İncelemek İçin Tıklayın.

Siteye Git

Review Summery

enis büyütme teknikleri hakkında çok fazla bilgisi olmayanlar için şunu söylemek gerekirse bazı kaynaklara göre penis büyütme egzersizleri

This post was written by