logo

Penis Büyütme Egzersizleri ve Gerçekler

 Gerçekten işe yarıyor mu?

Vücudunuzun her hangi bir yeri çalıştırır gibi, Bu şekilde yapıldığı takdirde penisiniz daha geniş ve sağlıklı olmasını sağlar, buda onun eninin ve boyunun artmasını sağlayacaktır. Genişleme ile penisinizin geniş kısımlarına daha fazla kan tutmasını sağlamaktadır, sertleşme esnasında penisinizin maksimum boyutuna ulaşmasını sağlar. Bu yöntem basittir ama kesin sonuç sağlanmaktadır.

Penis Büyütme Rehberini İncelemek İçin Tıklayın.

Bu egzersizler ne kadar güvenli?

Penis egzersizlerini basit bir şekilde doğru uyguladığınız taktirde bilinen hiçbir tehlikesi olmadığı bilinmektedir, bu sebeple de güvenli sayılmaktadır. Uzman kişilerden yardım alınarak yapılması ve doğal ve güvenilir yöntem ile uygulanmalı.

Bütün erkekler bu egzersizleri yapabilir mi?

Bazı ender durumlar olabilir ve bu durumlarda egzersizlerin yapılmaması önerilir. Eğer ileri düzeyde diyabet ve Peronie hastalığı olan erkeklerde sonuç olarak eğrilme ve acı verici sertleşme durumları gözlemlenmektedir. Bazı doktorların bu gibi hastalığı olan kişilerde bu egzersizleri yapmaması önerilmektedir. Bazı erkeklerin penisleri eğrilmektedir, eğer bu grup içerisinde iseniz nu egzersizleri yapmak oldukça güvenlidir ve eğrilmenin düzeldiği görülmektedir.

Penis büyütme ne kadar zamanda sonuç verir?

Sonuçların her insan aynı değildir farkllık göstermektedir, Bazı kişiler bu sonuçları hemen görmek ister ama bazı kişilerde bu egzersizlere başladıktan sonra hemen görürler. Bazı kişilerde ise bir kaç hafta sonra gözle görünür bir büyüme görülmektedir. Bazı kişilerde 30 günden fazla bir süre egzersiz yapan kişilerde sonuç görememek çok nadir ve maksimum 40 günden sonra belirtiler görülmektedir.

Nasıl bir sonuç görmeyi ummalıyız?

İlk bilmeniz gereken, bir kaç hafta sonra serleşme haliniz daha güçlü veiyi olacaktır. Dahada önemlisi sarkık olan penisiniz daha dik bir hal lacaktır. Sonuçları gözlerinizle görecek ve aynı zamanda ilişki esnasında daha uzun süre serleşme halinde kalacak performansınız artacak.

Penisinizin boyutunu korumak için egzersizlere devam etmemiz gerekiyor mu?

Penisinizin boyunu arttırdığınızda asla küçülme söz konusu olamaz çünkü genişlemiş olan peniste hücre yapımı sağlanmaktadır. Penis egzersizleri spor salonunda yapılan egzersizlere benziyor olsada, penisiniz bir kas olmadığından kısa süre sonra kalıcı olacaktır.

Penis büyütme egzersizlerine başlamak için en ideal yaş ne zamandır?

Sağlıklı olduğunuz sürece ne zaman egzersizlere başlarım diye düşünmeyin yaş sınırı yok ama 18 yaşında başlamanız yeterli olacaktır.

Bu egzersizlerin zorluğu varmıdır?

Penis büyütme egzersizlerine bir kerede kolaylıkla yapabilirsiniz. Bir uzman tarafından sizlere hazırlanmış olan eğitim seti içerisinde açıklamalı bir şekilde rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Bir defada bütün teknikleri yapmanızla beraber kısa süre içerisinde kolaylıkla yapacak olduğunuz işlemleri kavrayacaksınız.

Garantisi varmıdır?

Seçtiğiniz bu penis geliştirme egzersizlerine göre, kesinlikle sonuç alacaksınız eğer bir sonuç düşündüğünüz gibi değil ise. Bir çok uzman bu garantiyi vermektedir.

Önemli: Eğer sağlığınızla ilgili bir sorununuz var ise lütfen bir doktora başvurun.

Penis Büyütme Rehberini İncelemek İçin Tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Penis Büyütme Egzersizleri başlıklı makalemizde penis büyütme, penis büyütme egzersizleri ve penis büyütme teknikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Siteye Git

Review Summery

Penis Büyütme Rehberini İncelemek İçin

This post was written by