logo

Doğal Penis Büyütme Teknikleri

 Doğal yöntemlerle penis büyütmek denilince akla gelen unsurlar bir takım egzersiz yöntemi ile penis büyütmek mümkün. Geçmiş tarihe bir göz atarsak bir çok toplumda bu amaca yönelik egzersiz yöntemini uygulayanlar var. Bu yöntemler uygulanmakla beraber kulaktan dolma yalan yanlış bilgilerde içeriyor. Bir kaçını sizlerle payaşmak isterim bu konuya açıklık getirme amaçlı.

Penis büyütmek hakkında, bir kaç başlık altında toparlamak mümkün. Bunlar ilaç kullanımı, elle egzersiz, penis büyütücü cihazlar ve ameliyat ile büyütmek. Egzersiz husuna değinmeden önce aradaki farkı anlayabilmeniz için diğer uygulamalardan bilgi edinmek için açıklık getirmek gerekiyor

Penis Büyütme Rehberini İncelemek İçin Tıklayın.

İlaç kullanmak

İlaç kullanımı son zamanlarda sıkça başvurulan bir yöntem, içeriği ile doğal penis büyütme teknikleri arasına girmektedir. Tabiki aklınıza bir takım sorular gelebilir bunlardan biri nasıl oluyorda eril organı büyüttüğüdür. Penis büyütücü ilaçlar yani haplar kan aracılığı ile sağlamaktadır. Penise kapesitesinden fazlavkan göndererek dokularda genişlemeye sebep vererek bu hücre bölünmesine ve dolayısı ile büyemeye sebep olmaktadır.

Penis büyütücü cihazlar

Bu cihazlar çalışma prensibine farklılık göstermektedir. Kendi içlerinde bir sınıflandırma yapacak olursak pompalar ve uzatıcı olarak sınıflandırabiliriz. Tıbbi kuruluşların önerdiği yani onay verdiği modellerde var, ama bir takım şikayetler de olduğunu unutmamak gerekiyor. Bu cihazların kullanımında bazı durumlarda damarlara pompalanan kan, ters yönde olan baskıdır.

Ameliyat

Doğal penis büyütme teknikleri arasında olmasada tıp dünyası tarafından en çok uygulanmakta olan bu yöntem sayesinde etkisi tartışılmaz ve kesin sonuç vermektedir. Fakay önemli olan bu durumda kişinin psikolojisinin böyle bir müdahaleye karşı uygun olup olmadığına karar vermesi. Operasyonun sonunda travmatik bir süreç yaşayabilmektedir.

Bu durumda en çok dikkat çeken yöntem olarak düşünülen egzersizler. Vücudun egzersiz mantığı önce yıpratmak daha sonra yenilemesi için zaman tanıma esasına dayanır. Tıpkı sporda olduğu gibi penis egzersizlerinde de hedef olarak gösterilmektedir. Penise baskı uygulayarak çeşitli yönlere zorlama yapılarak ve bu zorlama sonucu dokusal bölümü genişletecek şekilde kindini onarması. Böylelikle penisin büyümesi kaçınılmaz olur.

Doğal penis büyütne teknikleri ile ilgili bir örnek vereyim

1: Derin nefes al ve nefes verirken karnınızı düzleştirin. Başparmağınızı ve işaret parmağınızla penisinizi tutun yanu kavrayın. Diğer eliniz penisinizin başladığı yerde kökünde olsun. Penisinizi abartmadan çekin, bu adımı bir kaç defa tekrarlayın.

2: Penisiniz avucunuzla kavrayın daha sonra derin bir nefes alın, nefesinizi verirken organınızı sola ratafa sol tarafa fazla abartmadan çekin. Penisinizin başladığı yerde biraz acı hissetmelisiniz. Tekrar nefes alın ve kanı hareket ettirmek için göbek ve bacak çevresine penisinizi vurun.

3: Penisiniz gevşek durumda iken oturun, avucunuzla penisinizin başını ve çevresini kavrayın. Yukarıya doğru çekin ama abartmadan yapın. Aşırı olmamak şartı ile yoksa canınız yanabilir. 10 saniye boyunca sızlamaya ve kanın o bölgeye nüfus ettiğini hissettikten sonra, organını böbek veya bacağınıza 45-50 defa vurun. Bu adımı sol ve sağ tarafa olacak şkilde en az 3 defa uygulayın.

4: Penisinizi avucunuz ile kavrayın. Derin nefes alın verin, nefesinizi verirken penisinizi sola doğru çevirin daha sonra organınıza kan gidişi için organı 45-50 defa bacağınıza yada göbeğinize vurun, daha sonra aynı işlemleri sola sağa doğru uygulayarak bitirin. Bu dör kuralı her gün 2-3 defa uygulayın.

Penis Büyütme Rehberini İncelemek İçin Tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Penis Büyütme başlıklı makalemizde büyük penis, Erkekler cinsel organı ve penis büyütme hakkında bilgiler verilmektedir.

Siteye Git

Review Summery

Doğal yöntemlerle penis büyütmek denilince akla gelen unsurlar bir takım egzersiz yöntemi ile penis büyütmek mümkün

This post was written by

8 Responsesso far.

 1. Oğuz dedi ki:

  PBR Üye oldum lütfen onaylayınız.

 2. aslan dedi ki:

  PBR üye oldum lütfen onaylayın

 3. Rasim dedi ki:

  selam ben penisimi naisl buyute bilirim? hangi yolaa usulla?

 4. memet dedi ki:

  denemekte fayda var ilgimi çekti

 5. irfan dedi ki:

  16 cm uzunluğu 15 cm kalınlıgı ama dib yani kök kısmı kafaya göre biraz ince nasıl kalınlaştırabilirim

 6. serhat dedi ki:

  slm arkadaşlar bende kullandım. https://goo.gl/cvGIJ7 utanç verici bir durum penis kısalığı 1 cm uzama oldu umarım daha da uzar.

 7. bahri dedi ki:

  Ben vigrx ürününü kullandım. Şeker hasalığımda var sertleşme sorunumda düzeldi. ithal geliyormuş. https://goo.gl/cvGIJ7

 8. titan jel dedi ki:

  Güzel makale. Tebrik ederim.